SPS hrmis kgsk slpa2016 Eprestasi2016ok Dashboard 
apdm17 mySpata ePIDP  eSTS SPPAssdm

Pegawai dan Staf

Parent Category: ROOT Category: Uncategorised Created: Tuesday, 13 January 2015 Written by Super User
Bil. Nama Jawatan E-mel MOE
1  Zulkifli bin Mohamed  Pegawai Pendidikan Daerah  zulkifli.m@moe.gov.my
2  Abdul Rashid b. Abdul Rahman  Timbalan Pegawai Pendidikan Daerah  rashidrahman@moe.gov.my
3  Hj.Muhamad Azmi bin Hj.Abdullah  SIP+  azmiabdullah@moe.gov.my
4  Azizah bt Ishak  SIP+  azizahishak@moe.gov.my
5  Azli bin Abdul Ani  SIP+  azli.an i@moe.gov.my
6  Ommi Kalsom bin Hj. Ibrahim  SIP+  ommikalsom@moe.gov.my
7  Mansor Bin Bahari  Pen.PPD Pengurusan SM  mansor.bahari@moe.gov.my
8  Hj. Muhamad Noh b. Hj. Osman  Kaunselor Organisasi  muhamadnoh@moe.gov.my
9  Roslina bt. Zainal Abidin  Pen. PPD Tek.Vokasional  roslina.za@moe.gov.my
10  Hamdi bin Mat Ali  Penolong PPD Bahasa  hamdi.matali@moe.gov.my
11  Nur Zarina Toh bt. Abdullah  Pen. PPD Sains Matematik  zarinatoh@moe.gov.my
12  Mazlan bin Osman  Penolong PPD Kemanusiaan  mazlan.osman@moe.gov.my
13  Jefere bin Kamis  Penolong PPD Pembangunan  jefere.kamis@moe.gov.my
14  Mohamad Rodzi bin Mat Isa  Penolong PPD Hal Ehwal Murid  rodzi.matisa@moe.gov.my
15  Md. Yatin bin Ismail  Penolong PPD Peperiksaan  md.yatin@moe.gov.my
16  Mohtar bin Mahmud  Penolong PPD j-Qaf  mohtar.mahmud@moe.gov.my
17  Anuar bin Yusuf  Penolong PPD Kokurikulum Akademik  anuar.yusuf@moe.gov.my
18  Ismail bin Che Ros  Penolong PPD Unit Latihan  ismail.cheros.moe@1govuc.com
19  Khairul Anuar b. Mokhtar  Penolong PPD Siasatan/ Aduan  khairul.mokhtar@moe.gov.my
20  Kasim bin Hj. Salleh  Penolong PPD Pengurusan SM(Murid)  kasim.salleh@moe.gov.my
21  Mohd Arif bin Hussin  Penolong PPD ICT  arif.hussin@moe.gov.my
22  Mohamad Safian bin Aminuddin  Penolong PPD Pep. Dalaman  safian@moe.gov.my
23  Zaini bin Muhamad  Penolong PPD Tek. Vok. (Ren)  zaini@moe.gov.my
24  Shafiee bin Mohd Yatim  Penolong PPD PBS (Men)  shafiee.mohd@moe.gov.my
25  Zakaria bin Ahmad  Penolong PPD Perolehan & Aset  z.ahmad@moe.gov.my
26  Saliza bt Kamal  Penolong PPD B.Inggeris (Men)  saliza.kamal@moe.gov.my
27  Siti Salmiah bt. Mohd. Noor  Penolong PPD B. Melayu (Ren)  sitisalmiah@moe.gov.my
28  Muhammad Aiman bin Ismail  Penolong PPD B.Inggeris(Ren)  aimanismail@moe.gov.my
29  Muhammad Sayuty bin Awang  Penolong PPD KGSK  sayuty.awang@moe.gov.my
30  Rosdi bin Abu Bakar  Penolong PPD Sains Mat.(Ren)  rosdi.abubakar@moe.gov.my
31  Nor Fadzihah bt Abdul Samad  Penolong PPD Kualiti  fadzihah.samad@moe.gov.my
32  Hasrol Anuar bin Amat  Penolong PPD Pend. Swasta/Khas  hasrol.anuar@moe.gov.my
33  Belum diisi  Penolong PPD Kaunseling Murid
34  Nor Hazmin bin Abdul Halim  Penyelia Kanan Pengurusan Sekolah  hazmin.halim@moe.gov.my
35   Belum diisi
 Penyelia Kanan Sukan  
36  Abdul Mutalib Bin Md Saad  Penyelia Kanan Pendidikan Islam  mutalib@moe.gov.my
37  Wahai Anuar Bin Hanafiah  Penyelia Kanan HEM  anuar.hanafiah@moe.gov.my
38  Mohd. Rejab bin Yusof  Penyelia Kanan Pembangunan  rejab.yusoff@moe.gov.my
39  Mohd Zawawi bin Mohamad  Penyelia Pendidikan Islam/Moral  mohd_zawawi@moe.gov.my
40  Zakaria bin Mohamad  Penyelia Pend. Swasta/Khas  zakaria.mohamad@moe.gov.my
41  Zolkurnain bin Mehat  Penyelia Kokurikulum  zolkurnain@moe.gov.my
42  Mohd. Izhab bin Yaakob  Penyelia Sukan  izhab.yaacob@moe.gov.my
43  Amirulyadi bin Saidin  Penyelia Pengurusan Sekolah  amirul.saidin@moe.gov.my
44  Ismail Bin Mohamed  Penyelia Peperiksaan  ismail.mohd@moe.gov.my
45  Mohd Shobri bin Rejab@Md Rejab  Penyelia HEM  shobri.rejab@moe.gov.my
46  Mohd Aswad bin Mhd Adnan  Penyelia Maklumat  aswad.adnan@moe.gov.my
47  Khairul Imran b Abd Rahim  Pegawai FasiLINUS  khairul.imran@moe.gov.my
48  Hasenah bt. Harun  Pegawai FasiLINUS  hasenah@moe.gov.my
49  Md. Khasimee b. Mohamad  Pegawai FasiLINUS  khasimee@moe.gov.my
50  Ahmad Shayuri bin Yahaya  Pegawai FasiLINUS  shayuri.yahaya@moe.gov.my
51  Phanuk a/l Naom  Pegawai FasiLINUS  phanuk.naom@moe.gov.my
52  Nurul Wazna Bt Mohamad Zuki  Pegawai FasiLINUS  nurul.wazna@moe.gov.my
53  Rubinidevi a/p Veloo  Pegawai FasiLINUS   rubinidewi@moe.gov.my
54  Nurainie bt Ishak  Pegawai FasiLINUS  nurainie.ishak@moe.gov.my
55  Mohammad Wahithir bin Wahab  Pegawai FasiLINUS  wahithir@moe.gov.my
56  Noramizah bt Abd Jalil  SISC+   noramizah.jalil@moe.gov.my
57  Mahziliyah bt Mohamad  SISC+   mahziliyah@moe.gov.my
58  Siti Nur Fatimah bt Abu Bakar  SISC+   sitinurfatimah@moe.gov.my
59  Aiza bt Zainudin  SISC+   aiza@moe.gov.my
60  Alshaa Rani bin Ab Wahab  SISC+   alshaa.rani@moe.gov.my
61  Hassan bin Hussain  SISC+   hassan.hussain@moe.gov.my
62  Mohammad Shafie bin Mat Nor  SISC+   shafie.nor@moe.gov.my
63 Junid bin Mahamood  SISC+   junid.m@moe.gov.my
64  Kogila A/P Ramakrishnan  SISC+   kogila@moe.gov.my
65  William Mark A/L Joseph Raj  SISC+   william@moe.gov.my
66  Fauziah Binti Ahmad  SISC+   fauziahahmad@moe.gov.my
67  Belum diisi  SISC+ 
68  Shaharatol Laily bt Mustapha  Penolong Pegawai Tadbir  shaharatollaily@moe.gov.my
69  Kartini bt Ibrahim  Penolong Akauntan  kartini.ibrahim@moe.gov.my
70  Zurina bt Ismail  Ketua Pembantu Akauntan  zurinaismail@moe.gov.my
71  Ponmugan a/l Kalianan  Pembantu Akauntan  ponmugan@moe.gov.my
72  Norlela bt. Ismail  Pembantu Tadbir Kewangan  nor.lela@moe.gov.my
73  Ernie Suriana bt Abdul  Pembantu Tadbir Kewangan  ernie.suriana@moe.gov.my
74  Nurazlina bt Shamsuddin  Pembantu Tadbir Kewangan  nurazlina@moe.gov.my
75  Roslina bt. Saud  Pembantu Tadbir  roslina.saud@moe.gov.my
76  Nazmawati bt Yaacob  Pembantu Tadbir  nazmawati@moe.gov.my
77  Rogayah Binti Dahari  Pembantu Tadbir  rogayah.dahari@moe.gov.my
78  Hamsiah bt. Mohamed  Pembantu Tadbir  hamsiah@moe.gov.my
79  Hasnani bt Awang Saad  Pembantu Tadbir (BRP)  hasnani.as@moe.gov.my
80  Suhaili bt. Azizan  Pembantu Tadbir (BRP)  suhaili.azizan@moe.gov.my
81  Rohaida bt Ariffin  Pembantu Tadbir (BRP)  rohaida.ariffin@moe.gov.my
82  Mohamad Asyraf bin Mohamad Hassan  Penolong Jurutera  Elektrik  asyraf.hassan@moe.gov.my
83  Mohd. Rudy bin Mat Abu  Pembantu Am Pejabat  mohdrudy@moe.gov.my
84  Mohd. Lutfi bin Shaari @ Saari  Pemandu  lutfi@moe.gov.my
85  Faridah bt. Md. Desa  Pekerja Rendah Awam  faridah.md@moe.gov.my
86  Ab Rashid Mansor  Pekerja Rendah Awam  abrashid@moe.gov.my
87  Abd. Halim bin Mahmud  Pembantu Awam  abdhalim@moe.gov.my
88  Che Zabidi bin Ayob  Pembantu Awam  chezabidi@moe.gov.my

 

abdhalim@moe.gov.my
Hits: 11091